İnşaat

Ekspres Nakliyat olarak; inşaat yatırımlarınızda yükünüzü talep edilen sürede nakliyesini gerçekleştiriyor, siz müşterilerimize teslimat noktasına güvenle ulaştırarak ekonomik ve değer katan bir hizmet sağlıyoruz.

Petrol ve Doğalgaz

Türkiye sahip olduğu konumu sebebiyle enerji ihracatçısı ve ithalatçı ülkeler arasında köprü görevi görmektedir. Mağdenli çatısı altında tamamlanan ve halen devam eden önemli petrol ve doğalgaz projelerinde Ekspres Nakliyat güvencesi ile müşterilerimize yüklemeden boşaltma noktasına kadar anahtar teslim hizmet veriyoruz.

Otomotiv

Türkiye’nin Otomotiv Sektörünün en önemli üretim merkezlerinden biri olması ile otomotiv yedek parça lojistiğinde hızlı ve zamanında taşıma hizmeti vermenin önemini bilerek müşterilerimize etkili ve aynı zamanda ekonomik nakliye planlamaları ile 7/27 online araç takip sistemi üzerinden müşterilerimizi an ve an nakliye süreçlerinden haberdar ediyoruz.

Endüstri

Türkiye’den Rusya, Ukrayna ve CIS ülkelerine demir-çelik, konfeksiyon gibi endüstriyel ürünlerin nakliyelerinde esnek, kaliteli ve güvenli nakliye hizmetleri ile 1979’dan beri hizmet veriyoruz.

Enerji

Ekspres Nakliyat olarak; uzun yıllardır Türkiye’deki önemli enerji projelerinde araç filomuz ile Mağdenli Grup Şirketlerine destek veriyoruz.

Bunun yanı sıra; CIS ülkelerinde gerçekleştirilen enerji yatırımlarında deneyimli kadromuz ile nakliyelerimizi gerçekleştiriyor ve önemli referanslar elde etmeye devam ediyoruz.

Gıda

Türkiye’den Rusya, Ukrayna ve CIS ülkelerine ve bu ülkelerden Türkiye’ye kuru gıda, konserve ürünlerini hijyenik şartlarda kalite ve güvenle taşımalarını gerçekleştiriyoruz.