Karayolu Taşımacılığı


Ekspres Nakliyat olarak güçlü alt yapımız, Euro 6 standartlı, çevre dostu çalışan, uydu bağlantılı takip sistemli 22 ton kapasiteli 92 m3 hacimli araç filomuz ile Türkiye’den;  


Ukrayna

Belarus

Moldova

Azerbaycan

Gürcistan

Moğolistan

Kırgızistan

Tacikistan

Rusya

Kazakistan

Özbekistan

Türkmenistan


Ülkelerine ithalat ve ihracat karayolu taşımacılığı yapıyoruz Bunun yanı sıra AB ülkelerinden özmal araçlarımız ile Türkiye üzerinden Transit Aktarma ile tüm CIS ülkelerine taşıma hizmeti veriyoruz.

Profesyonel ve alanında uzman Ekibimiz ile araçlarımızı 7/24 online olarak takip ediyor, nakliyenin her aşamasında bilgilendirerek, güvenilir ve müşteri odaklı çözümler üretiyoruz.

Ağır ve Proje Taşımacılığı

Mağdenli çatısı altında sahip olduğumuz modüler sistem hidrolik platform römorklar, hidrolik ve lowbed araç filosu ile; beher parçası 80 metre uzunluğa ve 1000 tona kadar ağır parçaları taşıyabiliyor ve sahip olduğumuz özmal vinçlerimiz ile yerlerine indirip, yükleyebiliyoruz.

Türkiye’de gerçekleştirilen büyük projelerin; taşıma, gümrükleme ve elleçleme işlemlerindeki en büyük ve tecrübeli isimlerinden biri olarak nakliye süreçlerinin hassasiyetle yönetilmesi gereken projelerde; deneyimli ekibimiz ile anahtar teslim hizmet veriyoruz.

Demiryolu Taşımacılığı

Türkiye’den Avrupa, Ortadoğu ve Asya Ülkelerine yapılan ihracat ve bu ülkelerden Türkiye’ye yapılan ithalat taşımalarında, müşterilerimize maliyet avantajlı, hızlı ve güvenilir demiryolu taşımacılığı hizmeti veriyoruz. Uzun dönem fiyat garantisi ve çevre dostu iklim şartlarından etkilenmeyen taşıma modeli olmasının verdiği avantaj ile Ekspres Nakliyat olarak müşterilerimize uygun nakliye çözüm önerileri sunuyoruz.

Denizyolu ve Havayolu Taşımacılığı

Denizyolu Taşımacılığı

Ekspres Nakliyat olarak; geniş acente ağımız ile denizyolu yüklerinizde komple ve parsiyel yükleriniz için uzman lojistik çözümleri sunuyoruz. Yükünüz için en uygun maliyetli navlun seçimleri yaparak deneyimli ekibimiz ile operasyonun tüm aşamalarında sorunsuz ve güvenilir hizmet veriyoruz.


Havayolu Taşımacılığı

Mağdenli IATA acenteliğimiz sayesinde havayolu taşımalarında geniş hizmet ağ olanaklarımızla dünyanın her noktasına uluslararası standartlarda güvenli ve hızlı hizmet veriyoruz.

Fuar ve Etkinlik Lojistiği

Fuar ve Etkinlik Lojistiği alanında Ekspres Nakliyat olarak; Türkiye’den müşterilerimizin her türlü sergilenecek yükü için uluslararası taşıma, gümrük hizmetleri, paketleme, elleçleme ve depolama gibi organizasyonun tüm aşamalarında hizmet veriyor, profesyonel ekibimiz ile eksiksiz ve zamanında yükünüzün fuar alanına ulaşmasını ve sergilenmesini sağlıyoruz.

Ağır ve gabari dışı yükleriniz için yükünüzün araç üzerinden indirilmeden, araç üstü sergilenme imkanı sunuyor, fuar bitiminde tekrar Türkiye’ye sevkini gerçekleştiriyoruz.

Gümrükleme ve Depolama Hizmetleri

Ekspres Nakliyat olarak; özmal forklift ve vinçlerimiz ile elleçleme, kaydırma, yükleme, boşaltma, temele yerleştirme, tüm liman sahaları ve açık ve kapalı alanlarda güvenli depolama hizmetleri vermekteyiz.

Mağdenli’nin sahip olduğu Yetkilendirilmiş Yükümlülük Sertifikamızın avantajı ile yüklerinizi yerinde gümrükleme imkanı ile daha düşük maliyetler üzerinden gerçekleştiriyor, gümrükleme işlemlerini sorunsuz ve zamanında gerçekleştirebiliriz.